Roads of Italy

TAKSOMETRU TRANSFĒRS ITĀLIJĀ

TRANSFĒRA UN CEĻOJUMU PAKALPOJUMU KONSULTĀCIJAS NO ROADS OF ITALY IR JŪSU PERSONALIZĒTI AUTO TRANSFĒRA PAKALPOJUMI NO UN UZ MALPENSAS LIDOSTU, MILĀNU, ITĀLIJU, ŠVEICI UN FRANCIJU. PERSONĪGĀ AUTO NOMA AR VADĪTĀJU. MUMS IR VISLABĀKIE NOSACĪJUMI PASAŽIERIEM NO MALPENSAS LIDOSTAS. KOMFORTS UN DROŠĪBA, KĀ ARĪ IZDEVĪGI PIEDĀVĀJUMI UN ATLAIDES. CEĻOŠANA AR MUMS IR VIEGLA UN VIENKĀRŠA.

Roads of Italy

Personalizēti ceļojumi – Itālija, Šveice, Francija…

Mēs varam noorganizēt jūsu transfēru no Malpensas lidostas un atpakaļ, kā arī visā Itālijā. Privātas automašīnas noma ar vadītāju ir viens no ērtākajiem veidiem, kā nokļūt vēlamajā galamērķī. Profesionāli šoferi un modernas automašīnas perfektā stāvoklī. Liels dažādu klašu automašīnu klāsts, punktualitāte un komforts. Mēs rūpējamies par saviem klientiem, un jūs varat būt droši, ka mēs savu darbu paveiksim perfekti!

Shopping tūre Itālijā

Iznomājiet automašīnu ar autovadītāju, lai dotos uz vienu no populārākajiem izbraukuma outlet veikaliem Eiropā – Serravalli. Iepirkšanās transfērs ir ļoti populārs un ērts pakalpojums, kas ir ļoti pieprasīts. Kamēr jūs iepirksieties, jūs gaidīs transfērs, un šoferis sekos līdzi jūsu pirkumiem. Visas automašīnas ir ļoti ietilpīgas un tajās var ievietot neierobežotu daudzumu bagāžas. Izbaudiet shopping Itālijā ar mūsu pakalpojumu – iepirkšanās transfērs un priecājieties par savu ceļojumu

Roads of Italy

Ekskursijas Itālijā…

Vai zinājāt, ka ceļošana ar mūsu Roads of italy ir daudz izdevīgāka un vienkāršāka? Ja ceļojot esat noguris no sabiedriskā transporta un slikti orientējaties, tad transfērs ir ideāls risinājums. Visi šoferi lieliski orientējas jebkurā Itālijas pilsētā un vienmēr jums palīdzēs un sniegs pamatotu padomu. Kā papildu pakalpojumu jūs varat pasūtīt arī profesionālu gidu jūsu ceļojumam, jo mēs pazīstam un sadarbojamies ar labākajiem gidiem Itālijā.

Sezonas ceļojumi

Itālija ir ļoti skaista valsts, un to var apceļot jebkurā gadalaikā. Ziemā jums ir iespeja apmeklēt slēpošanas kūrortus, pavasarī – Florenci un Venēciju, vasarā – doties uz Ligūrijas pludmalēm vai shoppinga šeit, Serravallē, bet rudenī baudīt pastaigas pie Komo vai Gardas ezera. Itālija ir atpūtas un tūrisma valsts, tā jūs burvīgi aizraus ar savu viesmīlību, lieliskumu un daudzveidību.

AUGSTAS KLASES AUTOVADĪTĀJI

Modernas automašinas

Mēs strādājam tikai ar profesionāliem un profesionāliem šoferiem, kuri labi pārzina visu Itālijas un Eiropas pilsētu maršrutu, un daudzi no viņiem runā vairākās valodās, lai labāk sazinātos ar mūsu pasažieriem. Pieklājība, punktualitāte un drošība ir trīs galvenās īpašības, kas piemīt mūsu šoferiem. Jūsu ērtībām mēs piedāvājam dažādu klašu transportlīdzekļus: Comfort, mikroautobusu, mikroautobusu, autobusu un speciālos transportlīdzekļus: 4×4 Off-road, S-Lux, Exclusive. Visas automašīnas ir nevainojamā tehniskā stāvoklī, un jūs varat noskaidrot visus sev interesējošos jautājumus un sīkāku informāciju, rakstot mūsu zvanu centra operatoram: +371 25 358 234.

Mūsu Blogs

Galata – Museo del Mare

Galata – Museo del Mare

Galata - Museo del Mare Генуя Лигурия Италия Музей моря в Итальянском городе Генуя, это самый крупный и современный...

Acquario di Genova

Acquario di Genova

Аквариум ГенуиГенуя Лигурия Италия "Аквариум Генуи"- крупнейший аквариум в Италии и второй по величие в Европе....